درباره ما

تاریخچه سبلان صنعت

شرکت سبلان صنعت به عنوان یک شرکت متخصص و صاحب سبک در صنعت جرثقیل سقفی, جرثقیل دروازه ای, جرثقیل بازویی, جرثقیل ضد انفجار، بالابر هیدرولیکی، لوازم و تابلو برق جرثقیل، وینچ برقی مفتخر است تا به پشتوانه سالها تجربه و دانش تخصصی مدیران خود، به کلیه شرکتها و سازمانها ارایه خدمات و محصولات مرتبط با جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و جرثقیل نیم دروازه ای، جرثقیل بازویی، جرثقیل دیواری، جرثقیل ضد انفجار و … را مطابق با استانداردهای CMAA 70 و FEM 1.001 و AWS D14.1 نوید دهد.

تامین قطعات یدکی و تجهیزات جانبی جرثقیل

توان طراحی بالای متخصصین مکانیک، برق و سازه شرکت جرثقیل سبلان صنعت در طراحی جرثقیلهای خاص در حوزه های مکانیک، سازه و برق نقطه اتکایی برای تمامی شرکتها در راستای تامین نیازهایشان خواهد بود.

 

 

روال کاری شرکت

با توجه به کاربرد زیاد انواع جرثقیل ضد انفجار, این شرکت توانایی ارایه انواع جرثقیل ضد انفجار با ارایه تجهیزات شرکت ITALKRANE ایتال کرین ایتالیا و ETS ایتالیا را دارا می باشد. شایان ذکر است که شرکت ایتال کرین ایتالیا و ETS ایتالیا به صورت تخصصی سازنده تجهیزات ضد انفجار می باشند و همچنین با توجه به سابقه و توانمندی مهندسین مجرب شرکت سپانو کران تدبیر، طراحی و ساخت تجهیزات مکانیکی انواع جرثقیل ضد انفجار که می بایست از آلیاژ ضد جرقه با شد، با ارایه گواهی نامه معتبر، مقدور می باشد.

این شرکت توانایی ارایه تجهیزات جانبی جرثقیلهای سقفی نظیر، شین بسته برق رسان جرثقیل، شین باز برق رسان جرثقیل، C-Rail، ریل کابل و کابل تخت و قرقره برق رسان جرثقیل، کابل، کابل جمع کن، لوازم یدکی نظیر Rope Guide ، کمربند، لنت ترمز، قلاب، ملحقات برقی نظیر Inverter یا درایو، کنتاکتور، رله و همچنین توانایی ارایه خدمات تعمیر و نگهداری و ارایه PM را دارا می باشد.

بهنام خانی گندشمین
بنیانگذار

قبل از سفارش ساخت جرثقیل سقفی مطلب بالا را مطالعه کنید: امیدواریم بتوانیم جهت رفاه و رضایت شما قدم بزرگی برداریم. با ما در تماس باشید.

تماس تلفنی